Vachtwisseling bij hondenvacht – hoe voorkom je scheren?

De oplossing is niet scheren maar wat dan wel?

Vachtwisseling begint rond 7-9 maanden oud van de pup eigen tegelijk met de pubertijd en dan word je soms echt tot wanhoop gedreven. Eerst kwam je met de kam en/of borstel er gewoon doorheen en ineens allemaal klitten. Herken je dit dan zeker verder lezen.

Het lichaam van de hond bereid zich voor op de volwassenheid en het jonge haar moet weg, letterlijk van het lichaam af. Wij willen niet dat want en doen aan vachtverzorging gebruiken de vachtverzorging met de producten van Natuurlijk4Dogs

Nooit meer vilt en/of kaalscheren

Natuurlijk4Dogs biedt jou geheel gratis het schema voor Doodle en langharige vachtverzorging.

borstel-schema
  • Kammen
  • Borstelen
  • Doodleblaster of waterblazer
  • Wassen

Natuurlijk wil je vachtproblemen voorkomen. Download nu ons gratis verzorgingsschema en biedt jouw geliefde viervoeter de beste verzorging. Kijk ook bij de white papers wat er aan gratis informatie voor jou beschikbaar is.

Wil jij weten hoe je een mooie en gezonde vacht houd bij jouw viervoeter?
Heeft je Doodle vachtproblemen of wil je die voorkomen?

Kijk bij de white papers met de downloads van diverse oplossingen zoals weekschema’s.

Ja, ik wil de download ontvangen

  • Maximaal 4x per maand sturen wij je tips, aanbiedingen en leuk (4dogs)nieuws in je mailbox. Bevalt het niet? Dan kun je je ten alle tijden weer uitschrijven.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

De waardering van www.natuurlijk4dogs.nl bij WebwinkelKeur Reviews is 9.3/10 gebaseerd op 109 reviews.